Servis Verdiğimiz Markalar

siemens-Logo1

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Tüm beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlere İstanbul İçi servis hizmeti vermekteyiz.

Siemens Servisi olarak Siemens Markalı tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını gerçekleştiriyor sizlere en cazip koşullarda en etkin hizmet gücünü kesintisiz bir şekilde sunuyoruz.

Yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla yükselmiş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik arttırım anlamında kullanmış, sektörde ki en etkin firmalar arasına girmiştir .

 sl-1

Kurumsal anlamda teknolojinin tüm imkanlarını siz değerli müşterilerimiz için yoğun bir biçimde harcayan firmamız sektöre kazandırdığı katma değerlerle tüm müşterilerinin takdiri ve beğenisini kazanmıştır. Her geçen gün bir önceki güne nazaran daha fazla gelişen firmamız, Nicelik ve Nitelik olarak sürekli kendini geliştirmiş bu konuda her türlü yatırımı yapmıştır .

Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyoruz .

Siemens Markasına Ait Servis Kapsamı Siemens Buzdolabı Servis, Siemens No-Frost Buzdolabı Servis, Siemens Fırın Servis, Siemens Şofben Servis, Siemens Çamaşır Makinesi Servis, Siemens Bulaşık Makinesi Servis, Siemens Termosifon Servis, Siemens Elektrik Süpürgesi Servis, 1 YIL GARANTİLİ, HIZLI, GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİ

İletişim

Gezici Ekip Telefon : 0539 631 52 90

0216 642 52 00 0216 642 52 01

Comments