Servis Verdiğimiz Markalar

bosch_logo

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bosch Tüm beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlere aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Ekiplerimiz son derece titizlikle cihazlarınızın durumunu analiz eder ve değişmesi gereken parçaların bilgilerini sizlere bildirirler. Değişen parçalar kesinlikle orjinal yedek parçalardır. Garanti belgenizi iş bitiminde teslim etmekteyiz. Araçlarımızda bosch marka ürününüze ait bütün yedek parçalar mevcuttur. Hem aynı gün servis , hemde aynı gün arıza giderimi yapılmaktadır. Amacımız siz değerli müşterilerimizin daha fazla mağdur olmamaları için bütün yedek parçalarımızı araçlarımızda tutmaktayız. Aynı gün servis için arayınız.

Bosch teknik servisimizde hazırda bekleyen mobil araçlarımız bosch teknik teknik servisinden gelen arıza çağrıları doğrultusunda İstanbulda bulunan tüm noktalara ulaşabilmektedir. Değerli bosch teknik beyaz eşya kullanıcılarına sağladığımız servis hizmetleri, gelişmiş bosch teknik servisi arıza çağrı merkezimiz ve çağrı merkezi ile koordine olarak çalışan bosch teknik lojistik birimimizin etkin yönetimi ile gerçekleşmektedir.Bu sebeple verdiğimiz bosch teknik servisi hizmetlerimizde herhangi bir karışıklık veya zaman kaybı yaşanmadan İstanbul’un en çok aranan ve en hızlı bosch teknik servisi olduğumuzu hatırlatırız.

images

Bosch Markasına Ait Servis Kapsamı
Bosch Buzdolabı Servis, Bosch No-Frost Buzdolabı Servis, Bosch Fırın Servis, Bosch Şofben Servis, Bosch Çamaşır Makinesi Servis, Bosch Bulaşık Makinesi Servis, Bosch Termosifon Servis, Bosch Elektrik Süpürgesi Servis, Bosch Küçük Ev Aletleri Servis, Bosch Aspiratör Servis

1 YIL GARANTİLİ, HIZLI, GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİ

Gezici Ekip Telefon : 0539 631 52 90

0216 642 52 00 0216 642 52 01

Comments